Tisk

3.5.
2017

Co dělat, když nás opustí náš zvířecí kamarád?

Autor: Šimon & Šípek s.r.o.

Bohužel v životě každého chovatele nastane někdy čas, kdy se musí rozloučit se svým milovaným zvířátkem. Často nás pejsci či kočičky provázejí dlouhá léta a když přijde chvíle posledního rozloučení, je to velmi smutné a citlivé období.

Není tomu tak dlouho, kdy jsme měli vlastně pouze dvě možnosti, co dělat dále. Ti šťastnější z nás, co mají zahradu, si většinou pohřbili svého mazlíčka u sebe za domem. Ostatní, co tu možnost neměli, museli svého pejska či jiné zvířátko nechat u veterináře, odkud si jej odvezla kafilerie.

Nyní Vám Váš veterinární lékař může nabídnout i další variantu – zvířecí krematorium.

Jedno takové je i přímo v Praze a jmenuje se Krematorium zvířat Praha.

Služby nabízí na té nejvyšší úrovni a jsou tu pro Vás v čase nejtěžším. Pokud potřebujete pomoc v této obtížné situaci, stačí zavolat na nonstop linku 800 122 122 a se vším Vám rádi pomohou.

Jedná se o jedno z nejmodernějších krematorií pro zvířátka ve Střední Evropě a kvalita služeb je zde opravdu vysoká.

Abyste měli jistotu, že každé zvířátko má samostatnou kremaci a že dostanete pouze jeho popel, vyvinuli unikátní systém Garance. Každá kremace je nahrávána na kameru a záznam můžete zdarma obdržet na email. Můžete si tak být opravdu jisti, že vše proběhlo tak, jak jste si přáli.

Vše zde mají na jednom místě a celý tým je tu pro to, aby se o Vás a Vaše trápení postaral. Jsou tu pro ty, kteří nás milovali.

Pokud Vás zajímají příběhy zákazníků, kteří již služeb tohoto krematoria využili, podívejte se do sekce Reference. Ceny naleznete v ceníku, nebo si můžete spočítat všechny služby v interaktivním kalkulátoru.

Více informací na: www.krematoriumzviratpraha.cz

 


Recepce Krematoria zvířat Praha


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozloučit se můžete v obřadní síniKremační pec je zmenšenina kremační pece lidské
 

 

Je možné sledovat celý proces od začátku až do konce
 

 

Budova Krematoria zvířat Praha