Poradna - nový dotaz

Dotazy vybírám z e-mailové schránky a čtu je každý den. Omlouvám se, ale s ohledem na svojí denní veterinární praxi v ordinaci a čas kolegů z „Týmu poradny“ musím omezit práci v poradně na "včasný občasník" Nelze zpracovat všechny zadané dotazy jako v letech minulých a na vše odpovědět. Budu vybírat otázky nejzajímavější a ty, které se v poradně ještě neobjevily. Omluvte nás, když Váš dotaz do týdne v poradně nenajdete. Poradna obsahuje stovky a stovky zodpovězených dotazů, které jsou mnohdy tématicky velmi podobné. Doporučuji před zadáním dotazu použít vyhledávač a pokusit se nejprve takto najít odpověď na Váš problém. Vyhledávač a archiv Poradny Vám usnadní a urychlí získání informací.

Připojíte-li Váš e-mail, dostanete zprávu s upozorněním na zodpovězený dotaz.

V souladu se zněním §7 Zákona č. 480/2004 Sb. (o některých službách informační společnosti) vás prosíme o následující vyjádření (souhlas):
V rámci informací pro chovatele můžete 1x do měsíce obdržet krátkou reklamní e-mailovou zprávu (obchodní sdělení) s upozorněním na nové nebo užitečné veterinární preparáty, doplňky či krmiva určená pro psy a kočky. Při zadávání nového dotazu se můžete rozhodnout zatržením příslušné volby, zdali chcete nebo nechcete tato krátká obchodní sdělení dostávat do Vámi zadané e-mailové schránky. Tato Vaše volba je zcela dobrovolná a není podmínkou pro podání dotazu.

Nepřejete-li si zveřejnění Vašeho e-mailu/jména v poradně, zaškrtněte příslušnou volbu a Váš e-mail/jméno se nikde neobjeví

MVDr.Michal Čáp

[*]
Nepublikovat jméno 

[*]

[*]
Nepublikovat email 

[*]

Přeji si dostávat 1x měsíčně krátké reklamní anonce.

[*] - povinné položky formuláře